poppenkastpop Hans
Hans is natuurlijk onmisbaar in een poppenkastverhaal waarin een jongetje voorkomt want hij is eigenlijk de enige wat neutralere jongenspop in de poppenkastcollectie. Hij draagt een geruit bloesje, een bruine broek met galgen, heeft oranje/bruine haren en een blauw hoedje op zijn hoofd.
Hij is 34 cm groot, gemaakt van heel lekker zacht materiaal en heeft een vriendelijke uitstraling. De handingang van de Sterntaler poppenkastpoppen zit aan de achterkant, het hoofd en de twee handen zijn met 3 vingers te bespelen.
De poppenkastpoppen zijn geschikt voor bespeling door kinderen en volwassenen (behalve door mannen met grote handen)
Specificaties:
Grootte: |
34 cm groot |
Kleur ogen: |
zwart |
Materiaal: |
zacht fleece/velours |
Handingang in: |
onderkant lijf |
Geschikt voor gebruik bij (leeftijd): |
0 - 99 jaar |
Zelf mee spelen vanaf: |
0 jaar |
Wasbaar: |
De poppenkastpoppen van Sterntaler kunnen gewassen worden in de machine op max. 40 graden en moeten vervolgens aan de lucht gedroogd worden (geen wasdroger dus). |
Bijzonderheden: |
heerlijk zacht, te klein voor bespeling door grotere (mannen)handen |