poppenkastpop Draak
De draak komt in heel veel poppenkastverhalen en sprookjes voor en is daarom onmisbaar in de poppenkast maar gelukkig is dit een leuke draak die vooral vriendelijk is. Hij heeft een groen gestreept lijf, een mooi gevormde snuit, rode vleugels op zijn rug en een paar hoorntjes op zijn hoofd.
Hij is 28 cm groot, gemaakt van heel lekker zacht materiaal en heeft een vriendelijke uitstraling. De handingang van de Sterntaler poppenkastpoppen zit aan de achterkant, het hoofd en de twee handen zijn met 3 vingers te bespelen.
De poppenkastpoppen zijn geschikt voor bespeling door kinderen en volwassenen (behalve door mannen met grote handen)
Specificaties:
Grootte: |
28 cm groot |
Kleur ogen: |
zwart |
Materiaal: |
zacht fleece/velours |
Handingang in: |
onderkant lijf |
Geschikt voor gebruik bij (leeftijd): |
0 - 99 jaar |
Zelf mee spelen vanaf: |
0 jaar |
Wasbaar: |
De poppenkastpoppen van Sterntaler kunnen gewassen worden in de machine op max. 40 graden en moeten vervolgens aan de lucht gedroogd worden (geen wasdroger dus). |
Bijzonderheden: |
heerlijk zacht, te klein voor bespeling door grotere (mannen)handen |