Baby hangoor konijn
Adviesprijs Folkmanis: €44,90
Ik weet niet hoe het met jou zit maar ik heb een zwak voor hangoor konijntjes, altijd al gehad ook en dat komt waarschijnlijk omdat ze zo aandoenlijk zijn en zich zo makkelijk op laten tillen. Het is niet voor niets dat dit soort konijn erg gewild is als huisdier.
Folkmanis maakte een handpop van een baby hangoortje en dat is een prachtig exemplaar geworden. Hij is gemaakt van bruin/grijs/beige superzacht pluche, heeft een verdikking in zijn achterlijf waardoor deze mooi in vorm blijft, lange konijnenoren die onderaan iets verzwaard zijn waardoor ze altijd weer naar beneden zullen vallen, grote zwarte ogen, een goed gevormde kop, een lichte neus met snorharen en een klein staartje.
Het hangoorkonijntje heeft een ruime handingang achter in zijn lijf. Via deze ingang zijn het lijf, de voorpoten, de kop en de bek te bespelen. De bek voelt wat stug aan maar beweegt wel makkelijk, net als de rest van deze handpop. Hij is bijzonder makkelijk tot leven te wekken.
Specificaties:
Grootte: | 35 cm lang |
Kleur ogen: | zwart |
Materiaal: | kortharig pluche |
Handingang in: | onderkant lijf |
Geschikt voor gebruik bij (leeftijd): | 2 - 99 jaar |
Zelf mee spelen vanaf: | 6 jaar |
Wasbaar: | op de hand |
Binnenkant gevoerd: | ja |
Bijzonderheden: | het lijf, de kop, bek en voorpoten zijn bespeelbaar |
Deze folkmanis konijn handpop is een leuke handpop om mee te spelen.
Absoluut een aanrader ! Goed bespeelbaar. Ontzettend zacht. Mooi materiaal. Levensecht. De bewoners begonnen meteen met aaien en knuffelen. Topproduct !