kameel
Adviesprijs Folkmanis: €66,90
Hij is 48 cm hoog en ongeveer net zo lang, deze mooie kameel. Het meest opvallende van deze handpop is toch wel zijn echte kamelen-uitstraling, de eigenwijze kop met de kaken die je al bijna ziet herkauwen.
De kameel is uitgevoerd in beige zacht pluche voor zijn kop, buik en poten en heeft op zijn rug een wat grovere pluche die sterk aan een vacht doet denken. Hij is goed gevuld, heeft lange poten, mooie ogen (mét ooglid), wimpers en echte hoeven.
Hij heeft een handingang onder in zijn buik en daarmee zijn zijn kop, nek en bek te bespelen. Tijdens het spelen rust hij dus op de arm waarbij zijn poten aan twee kanten langs de arm bungelen. Er kan ook voor gekozen worden om hem in een liggende houding te plaatsen, daar zijn de poten soepel genoeg voor.
Specificaties:
Grootte: | 48 cm hoog |
Kleur ogen: | bruin |
Materiaal: | zacht pluche |
Handingang in: | onderkant lijf |
Geschikt voor gebruik bij (leeftijd): | 2 - 99 jaar |
Zelf mee spelen vanaf: | 6 jaar |
Wasbaar: | op de hand |
Binnenkant gevoerd: | ja |
Bijzonderheden: | deze handpop is niet geschikt voor grote en brede handen |